Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Duke of My Heart

Raamat

Duke of My Heart

Autor: Kelly Bowen

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The first novel in Kelly Bowen's brand new Regency series about a highly exclusive crisis management team that help members of the ton who find themselves embroiled in scandal. It will appeal to fans of Sarah MacLean, Elizabeth Boyle, and Tessa Dare.

Lisainfo
ISBN 9781455536795
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 368 lk
Mõõt 172x106x27 (mm)
Kirjastus Little, Brown & Company
Sari A Season for Scandal
Lisamise aeg: 12.09.2015

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.