Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Drowning Rose

Raamat

Drowning Rose

Autor: MARIKA COBBOLD

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The latest novel from the author of "Guppies For Tea" and "Shooting Butterflies", this will appeal to fans of Audrey Niffenegger, Carol Shields and Kim Edwards. Eliza Cummings is pulled back in time 25 years to the death of her best friend when she receives a surprise phone call from the friend's father. 'Elegantly intelligent...' "Bookbag"

Lisainfo
ISBN 9781408821947
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x132x27 (mm)
Kirjastus Bloomsbury Audio
Lisamise aeg: 03.10.2014

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.