Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Doris Day Vintage Film Club: A Hilarious, Feel-Good Holiday

Raamat

Doris Day Vintage Film Club: A Hilarious, Feel-Good Holiday

Autor: FIONA HARPER

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A new romantic novel from the author of "The Little Shop Of Hopes & Dreams", this is ideal for fans of Jenny Colgan, Abby Clements and Miranda Dickinson. Claire grew up watching Doris Day films at her grandma's house, but can Nic help her find her Hollywood ending?

Lisainfo
ISBN 9780263253399
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x126x26 (mm)
Kirjastus Harlequin (UK)
Lisamise aeg: 19.12.2014

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.