Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Diary of an Unsmug Married

Raamat

Diary of an Unsmug Married

Autor: Polly James

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A funny and perceptive book about real relationships, and what happens to love when life gets in the way. Perfect for fans of Sue Townsend and Helen Fielding.

Lisainfo
ISBN 9780007548538
Ilmumisaasta 2014
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 400 lk
Mõõt 199x128x35 (mm)
Kirjastus HarperCollins Publishers
Lisamise aeg: 23.02.2014

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.