Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / DI Will Jackman 2: Beneath the Ashes. Shocking. Page-Turning. Crime Thriller with DI Will Jackman

Raamat

DI Will Jackman 2: Beneath the Ashes. Shocking. Page-Turning. Crime Thriller with DI Will Jackman

Autor: Jane Isaac

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

'I thought I'd never read a book that came close to the realities of crime and policing. Then I read this.' Ian Patrick Writer and former DS with the Metropolitan PoliceA gripping thriller perfect for fans of Gillian Flynn, S.J. Watson, B A Paris and Sophie Hannah, from the Amazon Top 5 best-selling author

Lisainfo
ISBN 9781785079474
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 304 lk
Mõõt 193x126x23 (mm)
Kirjastus LEGEND PRESS LTD
Sari The DI Will Jackman series
Lisamise aeg: 19.05.2016

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.