Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / DELIRIUM

Raamat

DELIRIUM

Autor: LAUREN OLIVER

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A powerful 2nd novel from the author of the bestselling "Before I Fall". Set in a dystopian future when love has been eradicated as a disease from the age of 18 onwards. With appeal to fans of Jodi Picoult and Stephenie Meyer, it blends thriller, romance and futuristic sci-fi.

Lisainfo
ISBN 9780340980910
Ilmumisaasta 2011
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 393 lk
Mõõt 224x141x33 (mm)
Kirjastus HODDER & STOUGHTON
Sari Delirium Trilogy
Lisamise aeg: 15.04.2011

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.