Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / DELIRIUM

Raamat

DELIRIUM

Autor: LAUREN OLIVER

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A powerful 2nd novel from the author of the bestselling "Before I Fall". Set in a dystopian future when love has been eradicated as a disease from the age of 18 onwards. With appeal to fans of Jodi Picoult and Stephenie Meyer, it blends thriller, romance and futuristic sci-fi.

Lisainfo
ISBN 9780340980910
Ilmumisaasta 2011
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 393 lk
Mõõt 224x141x33 (mm)
Kirjastus HODDER & STOUGHTON
Sari Delirium Trilogy
Lisamise aeg: 15.04.2011

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.