Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Koolieelikud / Delete

Raamat

Delete

Autor: Jeff Povey

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Misfitsmeets Gonein this high-concept thriller series, perfect for fans of Charlie Higson and Michael Grant.

Lisainfo
ISBN 9781471118708
Ilmumisaasta 2015
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 352 lk
Mõõt 199x132x27 (mm)
Kirjastus Simon & Schuster Ltd
Lisamise aeg: 15.12.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.