Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / Debutantes

Raamat

Debutantes

Autor: CORA HARRISON

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A fun and romantic historical adventure, the first in a series that will tell the stories of the 4 Derrington sisters. It's set in the 1920s, so perfect for fans of "Downton Abbey", and Harrison's previous books, "I Was Jane Austen's Best Friend" and "Jane Austen Stole My Boyfriend" showed her flair for creating vivid period detail and compelling stories.

Lisainfo
ISBN 9781447205944
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 199x134x21 (mm)
Kirjastus MACMILLAN CHILDREN'S BOOKS
Lisamise aeg: 28.11.2013

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.