Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Ulme ja fantaasia / Death Match: Sten Omnibus 3

Raamat

Death Match: Sten Omnibus 3

Autor: Chris Bunch, Allan Cole

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

An omnibus of books seven and eight in this fast-paced military SF series, full of action, adventure and intrigue, from the undisputed masters of the genre. Perfect for fans of Jack Campbell and Dan Abnett.

Lisainfo
ISBN 9781841494951
Ilmumisaasta 2012
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 800 lk
Kirjastus LITTLE, BROWN BOOK GROUP
Sari Sten Omnibus
Lisamise aeg: 30.03.2017

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.