Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Dear Thing

Raamat

Dear Thing

Autor: JULIE COHEN

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A brilliantly bittersweet story about love and motherhood that is sure to appeal to fans of Jill Mansell and Jane Green. 'It takes great skill to marry both light and dark, but Julie manages this seamlessly' Veronica Henry

Lisainfo
ISBN 9780593070826
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 224x147x40 (mm)
Kirjastus The Book Service Orphans
Lisamise aeg: 15.04.2013

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.