Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Dear Lucy

Raamat

Dear Lucy

Autor: Julie Sarkissian

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A stunning debut novel from a brilliant new voice in contemporary fiction. With it's quirky, enchanting narrator, DEAR LUCY is perfect for fans of Room and The Curious Incident of the Dog in the Night-time.

Lisainfo
ISBN 9781444767599
Ilmumisaasta 2013
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 352 lk
Kirjastus Hodder & Stoughton General Division
Lisamise aeg: 30.03.2017

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.