Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Dear Daughter

Raamat

Dear Daughter

Autor: Elizabeth Little

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A debut crime novel, this features a women who was convicted of murdering her mother ten years ago, and is now released on a technicality. With appeal to fans of "Gone Girl" and "The Never List".

Lisainfo
ISBN 9781846558160
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 240x156x38 (mm)
Kirjastus HARVILL SECKER
Lisamise aeg: 14.04.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.