Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Dark

Raamat

Dark

Autor: V.M. Giambanco

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A sadistic killer stalks Seattle Homicide Detective Alice Madison's investigation into the body of a murdered boy found in a shallow grave. For fans of Karin Slaughter and Tess Gerritsen. Quercus's lead thriller title this autumn.

Lisainfo
ISBN 9781780878966
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 234x153x41 (mm)
Kirjastus QUERCUS PUBLISHING
Lisamise aeg: 19.05.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.