Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Damned

Raamat

Damned

Autor: ANDREW PYPER

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Taut, terrifying and impossible to put down - the new novel from the bestselling author of THE DEMONOLOGIST and THE LOST GIRLS. Perfect for fans of Lauren Beukes, Stephen King and Gillian Flynn.

Lisainfo
ISBN 9781409149170
Ilmumisaasta 2015
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 304 lk
Mõõt 234x153x26 (mm)
Kirjastus Orion Publishing Co
Lisamise aeg: 08.11.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 9-20
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.