Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Damage Done

Raamat

Damage Done

Autor: JAMES OSWALD

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The 6th book in the bestselling series featuring Inspector McLean, set in Edinburgh. McLean must investigate the seedy goings on of an exclusive and secretive society catering for the rich and powerful. Sales of the series total 410,000 copies and it will appeal to fans of Ian Rankin and Stuart MacBride.

Lisainfo
ISBN 9780718180249
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 240x160x42 (mm)
Kirjastus MICHAEL JOSEPH
Lisamise aeg: 08.10.2015

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.