Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Crucifixion Creek

Raamat

Crucifixion Creek

Autor: Barry Maitland

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The first novel in "The Belltree Trilogy", gripping crime thrillers set in Australia and featuring homicide investigator Harry Belltree. Harry tries to prove that his parents' death in an accidental car crash was anything but accidental. With appeal to fans of Ian Rankin and Ruth Rendell.

Lisainfo
ISBN 9781922182456
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 234x153x20 (mm)
Kirjastus Text Publishing C/O Turnaround
Lisamise aeg: 10.09.2015

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.