Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Crooked House

-15%

Raamat

Crooked House

Autor: Christobel Kent

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

11.99 € 14.11 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 22.03

Sisukirjeldus

A stunning, dark and suspenseful psychological thriller that follows one woman's search for the truth about her tragic family history; perfect for fans of The Girl on the Train and Apple Tree Yard.

Lisainfo
ISBN 9780751556995
Ilmumisaasta 2015
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 416 lk
Mõõt 198x129x29 (mm)
Kirjastus LITTLE, BROWN BOOK GROUP
Lisamise aeg: 17.01.2015

11.99 € 14.11 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 22.03

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.