Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Crooked House

Raamat

Crooked House

Autor: Christobel Kent

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A psychological thriller following one woman's search for the truth about her tragic family history. Atmospheric and compelling, for fans of "The Silent Wife" and "Apple Tree Yard".

Lisainfo
ISBN 9780751557503
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 234x153x35 (mm)
Kirjastus Sphere Books
Lisamise aeg: 03.10.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.