Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Cossack's Bride

Raamat

Cossack's Bride

Autor: JUSTIN SCOTT

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A gripping thriller from the No.1 New York Times bestseller, which sees Natalie Nevsky drawn into a web of spying and murder behind the Iron Curtain. Perfect for fans of The Night Manager.

Lisainfo
ISBN 9780008222000
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 436 lk
Kirjastus HarperCollins Publishers
Lisamise aeg: 30.03.2017

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.