Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Cornish Escape

Raamat

Cornish Escape

Autor: JENNY KANE

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

16.99 €Püsikliendile: 16.14 €

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 3-6 nädalat, hiljemalt 26.05

Sisukirjeldus

A sweet and summery romance set in Cornwall, perfect for fans of Jenny Colgan and Phillipa Ashley.

Lisainfo
ISBN 9781786157683
Ilmumisaasta 2020
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 288 lk
Kirjastus HEADLINE PUBLISHING GROUP
Lisamise aeg: 11.05.2020

16.99 €

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 3-6 nädalat, hiljemalt 26.05

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.