Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Noortele / Confessions of an Almost Girlfriend

Raamat

Confessions of an Almost Girlfriend

Autor: Louise Rozett

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Perfect for fans of Louise Rennison and Cathy Hopkins looking for the next step up, this is a sassy and sparky contemporary YA romance novel about the trials and tribulations of starting high school. The 2nd book in the "Confessions" series following "Confessions Of An Angry Girl".

Lisainfo
ISBN 9781848452299
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x126x17 (mm)
Kirjastus Mira Ink
Lisamise aeg: 28.11.2013

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.