Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Confessions of a Naughty Night Nurse

Raamat

Confessions of a Naughty Night Nurse

Autor: Harlem, Lily

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

When scalpels are set down, the ward lights turned off and the patients asleep, there is always time for Mischief ... From Lily Harlem, co-author of `Anything For Him', `Confessions of a Naughty Night Nurse' is the perfect read for fans of E L James and Sylvia Day.

Lisainfo
ISBN 9780007553341
Ilmumisaasta 2013
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 143 lk
Kirjastus HarperCollins Publishers
Sari A Secret Diary Series
Lisamise aeg: 01.08.2018

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 9-20
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.