Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Common Ground

Raamat

Common Ground

Autor: NAOMI ISHIGURO

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

28.89 €Püsikliendile: 27.45 €

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 3-6 nädalat, hiljemalt 30.05

Sisukirjeldus

A classic coming of age story in the tradition of TIN MAN or BLACK SWAN GREEN, from the acclaimed author of ESCAPE ROUTES

Lisainfo
ISBN 9781472273291
Ilmumisaasta 2021
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 432 lk
Kirjastus HEADLINE PUBLISHING GROUP
Lisamise aeg: 22.03.2021

28.89 €

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 3-6 nädalat, hiljemalt 30.05

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.