Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Comfort of Others

-15%

Raamat

Comfort of Others

Autor: Kay Langdale

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

31.38 26.67 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 26.09

Sisukirjeldus

Perfect for readers of Adele Parks and Maggie O'Farrell, The Comfort of Others is a heart-breaking, thought-provoking novel from the acclaimed author Kay Langdale.

Lisainfo
ISBN 9781473618404
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 240 lk
Mõõt 240x160x23 (mm)
Kirjastus Hodder & Stoughton General Division
Lisamise aeg: 25.01.2016

31.38 26.67 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 26.09

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.