Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Ulme ja fantaasia / Cold Steel

Raamat

Cold Steel

Autor: KATE ELLIOTT

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

17.25 16.39 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 24.10

Sisukirjeldus

The final volume in this historical fantasy of dragons and politics in the New World, the Spiritwalker trilogy is fantasy that's perfect for fans of Anne McCaffrey or Naomi Novik's Temeraire series. Now out in paperback.

Lisainfo
ISBN 9781841498867
Ilmumisaasta 2013
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 784 lk
Kirjastus LITTLE, BROWN BOOK GROUP
Sari Spiritwalker
Lisamise aeg: 09.11.2013

17.25 16.39 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 24.10

Sama autor

Kategooria TOP

Samast sarjast

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.