Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Cold Monday

Raamat

Cold Monday

Autor: Terence Strong

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Fast-paced action thriller in the tradition of Andy McNab and Chris Ryan. "Breathless entertainment with a wryly realistic finish" "The Guardian" *Also appeared in August Buyer's Notes*

Lisainfo
ISBN 9780743429924
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 179x114x32 (mm)
Kirjastus HARPER COLLINS PUBLISHERS
Lisamise aeg: 11.08.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.