Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Club

Raamat

Club

Autor: Mandasue Heller

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

14.11 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 24.12

Sisukirjeldus

A gritty urban thriller for fans of Martina Cole and Lynda La Plante

Lisainfo
ISBN 9780340838310
Ilmumisaasta 2007
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 576 lk
Mõõt 174x113x40 (mm)
Kirjastus HODDER & STOUGHTON
Lisamise aeg: 17.12.2010

14.11 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 24.12

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
  • Arvustuse jätmiseks palume e-poodi sisse logida.

Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.