Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Closer Than Blood

-15%

Raamat

Closer Than Blood

Autor: Paul Grzegorzek

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

13.00 € 15.29 €

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 21.10

Sisukirjeldus

You would do anything for your family. Wouldn't you? A gripping crime thriller, perfect for fans of Peter James. 'Writes with raw, engaging, authenticity' Peter James

Lisainfo
ISBN 9780008330002
Ilmumisaasta 2019
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 352 lk
Kirjastus HarperCollins Publishers
Lisamise aeg: 04.11.2019

13.00 € 15.29 €

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 21.10

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.