Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Ulme ja fantaasia / Clash of Iron

Raamat

Clash of Iron

Autor: Angus Watson

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 14.12

Sisukirjeldus

Bloodthirsty druids and battle-hardened Iron Age warriors collide in the second volume of this action-packed historical fantasy trilogy which will appeal to fans of Joe Abercrombie and HBO's Game of Thrones. The first volume of this trilogy, Age of Iron, is currently shortlisted for the 2015 David Gemmell Award.

Lisainfo
ISBN 9780356502625
Ilmumisaasta 2015
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 560 lk
Mõõt 198x126x45 (mm)
Kirjastus LITTLE, BROWN BOOK GROUP
Sari The Iron Age Trilogy
Lisamise aeg: 15.12.2014

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 14.12

Kategooria TOP

Samast sarjast

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.