Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Choice

Raamat

Choice

Autor: BETH MILLER

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A novel about the secrets families keep, from the author of "When We Were Sisters". Minette is inspired by her friend Cath, who has two children with health problems. But then she makes a shocking discovery. With appeal to fans of Maggie O'Farrell and Zoe Heller.

Lisainfo
ISBN 9780091956325
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 222x138x38 (mm)
Kirjastus EBURY PRESS
Lisamise aeg: 07.11.2014

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 9-20
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.