Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Carrier

-15%

Raamat

Carrier

Autor: MATTIAS BERG

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

13.00 € 15.29 €

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 27.10

Sisukirjeldus

The man with the nuclear briefcase has gone rogue - Mission Impossible meets the Hunt for Red October in an explosive new thriller for fans of James Swallow and Tom Clancy

Lisainfo
ISBN 9780857057914
Ilmumisaasta 2020
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 480 lk
Kirjastus QUERCUS PUBLISHING
Lisamise aeg: 03.08.2020

13.00 € 15.29 €

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 27.10

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.