Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Butchers of Berlin

Raamat

Butchers of Berlin

Autor: Chris Petit

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 20.12

Sisukirjeldus

A dark, chilling and mesmerising thriller set in wartime Berlin, for fans of Jospeh Kanon and Robert Harris

Lisainfo
ISBN 9781471143434
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 496 lk
Mõõt 198x130x40 (mm)
Kirjastus Simon & Schuster Ltd
Lisamise aeg: 12.01.2017

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 20.12

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.