Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Broken

Raamat

Broken

Autor: Tamar Cohen

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

10.97 10.42 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 21.11

Sisukirjeldus

The Daily Mail bookclub favourite read of 2015'It's essential you get your hands on this thriller' Closer 'A work of near genius' Daily Mail - the best psychological thriller for fans of GIRL ON THE TRAIN and I LET YOU GO'Chillingly brilliant thriller' Red Magazine'Taut, tense, addictive' Good HousekeepingBest friends tell you everything;

Lisainfo
ISBN 9780552779371
Ilmumisaasta 2015
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 400 lk
Mõõt 198x127x (mm)
Kirjastus Transworld Publishers Ltd
Lisamise aeg: 15.12.2014

10.97 10.42 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 21.11

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.