Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Book of Sins

Raamat

Book of Sins

Autor: Chen Xiwo

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

For fans of Irving Welsh and Ian McEwan, this is an edgy collection of seven novellas which explore sexual and political deviance.

Lisainfo
ISBN 9789881677563
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x129x19 (mm)
Kirjastus Make Do Publishing & Forty-Six
Lisamise aeg: 30.06.2014

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 9-20
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.