Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Blood Tide (Paula Maguire 5)

Raamat

Blood Tide (Paula Maguire 5)

Autor: Claire McGowan

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Forensic psychologist Paula Maguire returns in BLOOD TIDE, the fifth novel in Claire McGowan's series. Paula is sent to investigate the disappearance of a couple from a remote island off the Irish coast. For fans of Sharon Bolton's LITTLE BLACK LIES and Elly Griffiths' THE WOMAN IN BLUE.

Lisainfo
ISBN 9781472228215
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 352 lk
Kirjastus HEADLINE PUBLISHING GROUP
Lisamise aeg: 01.08.2018

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.