Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Blood Orange

Raamat

Blood Orange

Autor: HARRIET TYCE

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

An electrifying debut thriller for fans of Apple Tree Yard and Anatomy of a Scandal.

Lisainfo
ISBN 9781472252753
Ilmumisaasta 2019
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 336 lk
Kirjastus HEADLINE PUBLISHING GROUP
Lisamise aeg: 18.02.2019

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.