Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Black Widow

Raamat

Black Widow

Autor: CHRISTOPHER BROOKMYRE

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A new psychological thriller, featuring Brookmyre's popular character Jack Parlaban. With an unreliable central female figure, it will appeal to fans of "The Girl On The Train" and "Apple Tree Yard". 'Tense, intense and quite, quite brilliant' Jenny Colgan

Lisainfo
ISBN 9781408707159
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 234x153x41 (mm)
Kirjastus LITTLE BROWN BOOKS GROUP
Lisamise aeg: 12.09.2015

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.