Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Black-Eyed Susans

Raamat

Black-Eyed Susans

Autor: Julia Heaberlin

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A high concept thriller for fans of "Gone Girl" and "The Girl On The Train". As a 17-year-old Tessa was the only victim to survive the vicious attack of a serial killer who was put behind bars... or so she thought...

Lisainfo
ISBN 9780718181338
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 243x162x34 (mm)
Kirjastus MICHAEL JOSEPH
Lisamise aeg: 13.04.2015

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.