Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Betrayal

Raamat

Betrayal

Autor: Julian Stockwin

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The latest novel in the series featuring Captain Kydd, from the Royal Navy veteran. Blends trademark adventure with rich historical detail, in the vein of "Hornblower" and "Master & Commander". 'In Stockwin's hands the sea story will continue to entrance readers across the world.' "Guardian"

Lisainfo
ISBN 9781444712001
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 241x165x34 (mm)
Kirjastus HODDER & STOUGHTON
Lisamise aeg: 01.05.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.