Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Best Book in the World

Raamat

Best Book in the World

Autor: Peter Stjernstrom

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A quirky and funny novel in the vein of "The Hundred-Year-Old Man Who Climbed Out The Window & Disappeared". 2 authors. 1 idea. Who will be the first to write the best book in the world?

Lisainfo
ISBN 9781843915164
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 195x125x23 (mm)
Kirjastus HESPERUS PRESS
Lisamise aeg: 14.04.2014

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.