Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Ulme ja fantaasia / Banquet for the Damned

Raamat

Banquet for the Damned

Autor: Adam Nevill

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Banquet for the Damned is the first novel from award-winning horror author Adam Nevill. It is perfect for fans of Stephen King and M R James.

Lisainfo
ISBN 9781447240921
Ilmumisaasta 2014
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 544 lk
Mõõt xx32 (mm)
Kirjastus Pan Macmillan
Lisamise aeg: 09.11.2013

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.