Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Biograafiad ja memuaarid / Sport / At the Edge

Raamat

At the Edge

Autor: Danny MacAskill

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The adrenalin-fuelled story of the stunt cyclist who has taken YouTube by storm. For fans of Guy Martin and Mark Cavendish.

Lisainfo
ISBN 9780241206522
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 288 lk
Mõõt 208x154x27 (mm)
Kirjastus Penguin Books Ltd
Lisamise aeg: 16.05.2016

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.