Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Ask

Raamat

Ask

Autor: Sam Lipsyte

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Now in paperback, this is from the acclaimed author of "Homeland". It follows the story of Milo Burke, who must reel in a potential donor for his former boss at a university. Will appeal to fans of Chuck Palahniuk, Jeffrey Eugenides and Geoff Dyer. '...read Lipstye and rejoice' "New York Times"

Lisainfo
ISBN 9781906964573
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x132x29 (mm)
Kirjastus Old Street Publishing
Lisamise aeg: 19.02.2015

Toode pole saadaval

Sama autor

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.