Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Ascension of Larks

Raamat

Ascension of Larks

Autor: Rachel Linden

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

13.59 €Püsikliendile: 12.91 €

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 12.09

Sisukirjeldus

This stunning women's fiction debut is for fans of Jodi Picoult and JoJo Moyes---one woman's journey to finding joy after tragedy and embracing the beauty of an unexpected life.

Lisainfo
ISBN 9780718095734
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 336 lk
Kirjastus Thomas Nelson Publishers
Lisamise aeg: 01.08.2018

13.59 €

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 12.09

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.