Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Architect's Apprentice

Raamat

Architect's Apprentice

Autor: ELIF SHAFAK

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A sweeping and magical new novel from Turkey's biggest female author, set in 16th century Istanbul and bursting with colour, romance and white elephants. For readers of "Life Of Pi", Joanne Harris and Tracy Chevalier.

Lisainfo
ISBN 9780241004913
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 214x153x43 (mm)
Kirjastus VIKING
Lisamise aeg: 09.07.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.