Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / Arabesque

Raamat

Arabesque

Autor: Colin Mulhern

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A new Young Adult thriller from the author of "Clash". Amy May is the best at everything she does. But how do you know you're really the best until you're tested? A botched kidnapping drags Amy and her best friend into the depths of a criminal underworld. Perfect for fans of Kevin Brooks, Keren David and Bali Rai.

Lisainfo
ISBN 9781846471483
Ilmumisaasta 2012
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 304 lk
Mõõt 199x132x23 (mm)
Kirjastus Catnip Publishing Ltd
Lisamise aeg: 28.11.2013

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.