Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Apples

Raamat

Apples

Autor: Richard Milward

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Adam and Eve narrate this story of delinquence set on a housing estate. An exploration of the difficulties of growing up, it is a shocking, tender and funny debut from a 21 year old, and is sure to receive tons of publicity. Should appeal to fans of "Shameless" and "The Giro Playboy".

Lisainfo
ISBN 9780571232826
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 186x141x22 (mm)
Kirjastus Faber & Faber
Lisamise aeg: 03.10.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.