Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Apartment

Raamat

Apartment

Autor: S. L. Grey

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

11.71 11.12 €

Kaup kätte: 2-4 nädalat (tellime välismaalt), hiljemalt 02.06

Kiirtellimusega:reede 05.05

Sisukirjeldus

A high-concept thriller from the combined talents of Sarah Lotz and Louis Greenberg writing as S.L. Grey in the vein of Stephen King and Agatha Christie.

Lisainfo
ISBN 9781447266563
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 304 lk
Mõõt 197x130x19 (mm)
Kirjastus Pan Macmillan
Lisamise aeg: 12.11.2016

11.71 11.12 €

Kaup kätte: 2-4 nädalat (tellime välismaalt), hiljemalt 02.06

Kiirtellimusega:reede 05.05

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.