Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ajalugu ja poliitika / Maailma ajalugu / Age of Genius

Raamat

Age of Genius

Autor: A. C. Grayling

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Bestselling author A.C. Grayling explains how, fuelled by original and unorthodox thinking, war and technical invention, the 17th century became the crucible of modernity. Appeal for readers of Jenny Uglow's "The Lunar Men" and "The Age Of Wonder" by Richard Holmes.

Lisainfo
ISBN 9780747599425
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 368 lk
Mõõt 248x177x32 (mm)
Kirjastus Bloomsbury Publishing PLC
Lisamise aeg: 12.11.2015

Toode pole saadaval

Sama autor

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.