Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Affairs of Others

Raamat

Affairs of Others

Autor: Amy Grace Loyd

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

An evocative, erotic first novel, which will appeal to fans of Siri Hustvedt and Nicole Krauss.

Lisainfo
ISBN 9781780226811
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x129x19 (mm)
Kirjastus PHOENIX HOUSE
Lisamise aeg: 21.07.2014

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.